O nas

Jesteśmy specjalistycznym medycznym laboratorium diagnostycznym. Posiadamy nowoczesny sprzęt laboratoryjny, który umożliwia wykonywanie badań z zakresu diagnostyki molekularnej, genetyki, seminologii, immunochemii, alergologii i in. Działamy zgodnie z europejskimi standardami pracy laboratoriów medycznych i stosujemy certyfikowane odczynniki badawcze. Uczestniczymy też w międzynarodowych kontrolach jakości badań, co skutkuje wiarygodnością i pewnością naszych wyników. Zatrudniamy wykwalifikowany personel medyczny, który zapewnia fachową obsługę i służy pomocą. W naszym laboratorium badania wykonasz w przyjemnej i przyjaznej atmosferze.

Nasze certyfikaty

Nasz Zespół

dr hab. n. med. Edyta Borkowska

Kierownik medyczny

Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Zakładzie Genetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz na Uniwersytecie w Oxfordzie. W 2008 roku uzyskała tytuł specjalisty laboratoryjnej genetyki medycznej. Z kolei w 2020 uzyskała tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne.
Alicja Stachura-Matyjewicz

dr n. rol. Alicja Stachura-Matyjewicz

Manager, Diagnosta laboratoryjny

Absolwentka kierunku biologia ze specjalnością biologia molekularna. Studia realizowała na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i w Wageningen University w Holandii. W 2013 roku ukończyła studia na kierunku Analityka medyczna w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, uzyskując tytuł diagnosty laboratoryjnego. W kolejnym roku uzyskała tytuł doktora nauk rolniczych w dziedzinie Genetyka Zwierząt. Aktualnie, w trakcie specjalizacji z Laboratoryjnej Genetyki Medycznej. Związana z Artemidą od 2016 roku. Prywatnie pasjonatka aktywności fizycznej i ogrodnictwa.
Ewa Piotrowicz

mgr Ewa Piotrowicz

Diagnosta Laboratoryjny

Ewa jest rodowitą olsztynianką i absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Ukończyła studia magisterskie na kierunku biotechnologia o specjalności: biotechnologia molekularna oraz studia podyplomowe z zakresu analityki medycznej na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, zdobywając tytuł diagnosty laboratoryjnego. Pracowała w Wielkopolskim Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Zakładzie Patologii Nowotworów oraz w Laboratorium Medycznym Diagnostyka w Poznaniu. Związana z Artemidą od 2019 roku. Ewa jest zapaloną żeglarką, zakochaną w terenach Warmii i Mazur.

mgr Ilona Goławska

Laborant diagnostyki laboratoryjnej

Absolwentka biologii  Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Zdobywanie doświadczenia zawodowego rozpoczęła stażem w Katedrze Fizjologii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Swoją wiedzę i doświadczenie poszerzała pracując w Weterynaryjnym Laboratorium Diagnostycznym w pracowni biochemii, serologii oraz biologii molekularnej. Następnie pracowała w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynarii w Olsztynie w Dziale Patologicznych Chorób Zwierząt. Z Laboratorium Artemida związana od 2022 r.
mgr Katarzyna Wasilewska

mgr Katarzyna Wasilewska

Laborant diagnostyki laboratoryjnej

Agata Bilko

mgr Agata Bilko

Specjalistka ds. obsługi pacjentów, Położna

Absolwentka studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku położnictwo. Specjalistka pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego. W codziennej pracy zawodowej towarzyszy rodzącym kobietom na sali porodowej. Od 2017 roku związana z Artemidą w Olsztynie. W czasie wolnym bardzo lubi układać puzzle.

Karolina Gulewicz

mgr Karolina Gulewicz

Specjalistka ds. obsługi pacjentów, Położna

Magister położnictwa. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko­-Mazurskiego na kierunku położnictwo I stopnia. Studia II stopnia ukończyła na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Na co dzień pracuje w Klinice Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Położnictwa Szpitala Miejskiego w Olsztynie. Jej dalsze plany zawodowe to ukończenie specjalizacji z Pielęgniarstwa Położniczo-Ginekologicznego. Z Artemidą związana od 2023 roku.
lic. Aleksandra Czarnecka

lic. Aleksandra Czarnecka

Specjalistka ds. obsługi pacjentów, Położna

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na kierunku położnictwo. Jest w trakcie kształcenia magisterskiego na Warszawskiej Uczelni Medycznej. Swoje doświadczenie zdobywa w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na oddziale ginekologiczno-położniczym oraz w Artemidzie. Jej pasje to haftowanie i układanie puzzli.